• Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO
Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO

Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: CX
Orzecznictwo: ISO90001
Numer modelu: CX-150

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: FOB Shenzhen
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynka
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: T / T
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

High Light:

503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx

,

ISO Vertical Injection Moulding Machine

,

CX150 Plastic Injection Molding Machine

opis produktu

Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX-150

 

Funkcje wtryskarki pionowej CX-150 --- model standardowy, pionowe mocowanie dociskiem bezpośrednim, wtrysk pionowy

1. Pionowe, bezpośrednie mocowanie dociskowe, wtrysk pionowy, niewielkie rozmiary, inteligentne i precyzyjne, odpowiednie do formowania wtryskowego małych i średnich części osadzonych.Dwucylindrowy system wtrysku, wysokie ciśnienie wtrysku i duża prędkość strzelania.Dolny typ jest stały, a górny jest aktywny.Do dobrego pozycjonowania wkładek i urządzenia do wyrzucania gotowego produktu.
2. Równomierny rozkład naprężeń.Ochrona przed niskim ciśnieniem jest dokładna, a cały skok jest płynny i doskonały.
3. Rozszerzalny projekt programu, połącz się z automatycznym sprzętem do osadzania i wyjmowania, będzie działał automatycznie.Zgodnie z charakterystyką i wymaganiami dotyczącymi wydajności wbudowanych części można osiągnąć cel małego wkładu i dużej wydajności.
4 Sterowanie elektryczne i ciśnienie hydrauliczne przyjmują znane części marki, które są ciche, precyzyjne i trwałe;automatyczne wyświetlanie usterek, łatwa i łatwa konserwacja;opcjonalny energooszczędny silnik serwo.
5. Ślimakowe urządzenie do wstrzykiwania w linii.Wielostopniowa regulacja temperatury, wielostopniowe ciśnienie wtrysku, prędkość wtrysku, bezstopniowa regulacja ciśnienia wstecznego, odpowiednia do precyzyjnego formowania części z tworzyw sztucznych.
6. Dwie (trzy) kontrola temperatury, prędkość strzelania, przeciwciśnienie, bezstopniowa regulacja prędkości śruby, odpowiednia do formowania różnych precyzyjnych części z tworzyw sztucznych.
7 Niskociśnieniowe urządzenie do otwierania formy zapewniające bezpieczeństwo formy.Posiada hydrauliczne urządzenie do wyrzucania gotowego produktu.
8. Podstawa wtrysku może być automatycznie podnoszona i opuszczana oraz posiada automatyczne urządzenie czyszczące, które jest wygodne do wymiany form i surowców.
9. Można dodać pojedynczy slajd lub naprzemienny slajd w podwójnym trybie, aby zwiększyć urabialność i wydajność.

 

Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO 0Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO 1Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO 2Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO 3

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Pionowa wtryskarka do tworzyw sztucznych CX150 ISO czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.