certyfikaty
  • Chiny Chenxin Automation Equipment(Guangzhou) Co., Ltd. Certyfikaty
    Standard: Business license
    Numer: 91440101MA9Y8JHE20
    Data wydania:
    Data wygaśnięcia:
QC profilu

Nasze Usługi

 

1) usługi 24 godziny, odpowiedzi na wszelkie pytania zostaną udzielone wcześniej.

 

2) Bezpośrednie usługi fabryczne, ekskluzywne i unikalne rozwiązania mogą być dostarczane przez naszych profesjonalnych inżynierów i zespoły sztabowe.

 

3) Oferowani dostawcy materiałów, różnego rodzaju materiały i wyposażenie Twoich produktów mogą być tutaj wspierane.

 

4) Usługi posprzedażne, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą;poza tym filmy i dokument rozwiązania zostaną wysłane natychmiast.

 

5) Po skontaktowaniu się z Tobą zaoferujemy Ci pełny i konkretny zestaw tematów do Twojego projektu.

 

6) 12-miesięczna gwarancja i części zamienne do maszyny będą oferowane w ciągu 3 dni, aby uniknąć marnowania czasu na produkcję.

 

7) Możemy świadczyć niestandardowe usługi, po prostu podaj nam swoje wymagania, parametry produktu i rysunki.Możemy dostosować produkty do Twoich wymagań. (Zapewnij usługę ODM) )

 

 

FAQ

 

P1: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

 

A1: Jesteśmy firmą integrującą przemysł i handel.Produkuje głównie kable zasilające prądu przemiennego i sprzęt do obróbki końcowej wiązek przewodów.Jednocześnie możemy zapewnić konkurencyjne powiązane urządzenia do automatyzacji wiązek przewodów w przystępnych cenach i stabilne maszyny o wysokiej jakości. Poza tym możesz uzyskać dostosowaną usługę do swoich wymagań

 

 

P2: Jaka jest twoja gwarancja na maszynę?

 

A2: Roczna gwarancja (wszystkie części maszyny można wymienić w ciągu jednego roku bezpłatnie, Musisz tylko ponieść koszty wysyłki (Z wyjątkiem zużywających się części, nie wliczając zepsutego przez człowieka), dożywotnia konserwacja.

 

 

P3: Jaki jest twój czas dostawy?

 

A3: Zwykle jest to 3-5 dni, jeśli maszyna jest w magazynie;Jeśli nie, czas dostawy wynosi 10-25 dni w zależności od wymaganej ilości i naszego pracowitego sezonu.

 

 

P4: Gdzie jest twoja fabryka?Jak mogę Cię odwiedzić?

 

A4: Nasza fabryka znajduje się obok Guangzhou i Shenzhen.Zawieziemy Cię do naszej fabryki samochodem po przybyciu na dworzec kolejowy (autobusowy) Dongguan lub Changping.

 

 

P5: Dlaczego warto wybrać CHENXIN AUTOMATION EQUIPMENT Co., Ltd.?

 

A5: „Zadowolenie klienta, ciągłe doskonalenie i innowacyjna usługa” są siłą napędową naszej firmy, aby iść naprzód.Dołożymy wszelkich starań, aby maszyna i serwis były na najwyższym poziomie.